Голова МЗС Угорщини назвав заборону на в'їзд в Україну двом чиновникам «жалюгідною і безглуздою»

  • 27 Жовтня 2020, 14:40

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав «жалюгідним і безглуздим» рішення України заборонити в'їзд двом угорським чиновникам через втручання в місцеві вибори.

У відеозверненні на своїй сторінці в Facebook Сійярто сказав, що Будапешт не отримував офіційного повідомлення про заборону на в'їзд в Україну двом угорським високопоставленим чиновникам.

За словами очільника МЗС Угорщини, Київ зробив «недружні кроки» стосовно Будапешта, викликавши угорського посла «на килим» і заборонивши в'їзд двом офіційним особам.

Міністр закордонних справ Угорщини Сіярто агітував голосувати за угорську партію. У МЗС України пообіцяли жорстко відповісти.

«Цим Україна дає сигнал... що вона відмовляється від підтримки Угорщиною її зусиль з євроатлантичної інтеграції», - сказав Сійярто.

У відеозверненні Сійярто також привітав перемогу угорських кандидатів на місцевих виборах в Україні, що, за його словами, означає, що думка угорців має бути взята до уваги на Закарпатті.

Нагадаємо, що Україна заборонила в'їзд двом високопоставленим особам з Угорщини через агітацію на Закарпатті під час місцевих виборів. МЗС України вручило послу Угорщини ноту протесту.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття