Голова ОДА доручив сформувати оптимальну та ефективну мережу бюджетних установ області

  • 8 Листопада 2019, 09:36

Відбулося перше засідання робочої групи з питань формування оптимальної мережі бюджетних установ, яке провів її очільник – заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Розпочинаючи засідання Віталій Федорів зазначив, що голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль доручив спільно із департаментом фінансів ОДА вказати на усі недоліки фінансування бюджетних установ області у надмірній кількості та неефективне використання бюджетних коштів і сформувати оптимальну та ефективну модель мережі бюджетних установ на Прикарпатті, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Власне з метою формування оптимальної мережі бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів області, й створено дану робочу групу.

Як зазначив Віталій Федорів, основними завданнями цього дорадчого органу є упорядкування мереж закладів, які фінансуються за бюджетні кошти, та упорядкування їх штатної чисельності.

У ході засідання робоча група розглянула питання перспективи функціонування у 2020 році окремих закладів соціального, освітнього, медичного спрямування. Серед них – обласний Коломийський дитячий будинок-інтернат, Перегінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Долинський дитячий будинок «Теплий дім» та Надвірнянський Будинок дитини.

Про особливості та спрямування закладу, його наповнюваність і відповідність штатної чисельності персоналу до дійсних потреб, проблемні питання, слабкі сторони та обсяги фінансування говорили під час зустрічі як керівники цих установ, так і директори профільних департаментів.

Аналізували ситуацію та давали свою оцінку й працівники департаменту фінансів ОДА.

Обговоривши питання порядку денного, робоча група прийняла обґрунтовані рішення.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття