Голова Тлумацької райдержадміністрації провів нараду з керівниками структурних підрозділів (ФОТО)

  • 22 Січня 2020, 11:46

Голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.

 

На нараді розглядались питання вжиття заходів щодо погашення заборгованості по заробітній платі та оплату за енергоносії, проведення районного фестивалю «Проводи коляди в Обертині» та проведення аудиту земель, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Тлумацької РДА.

 

Читайте також:     Платники Прикарпаття сплатили 5 млрд гривень ПДФО

 

Сергій Гаєвський акцентував увагу присутніх на недостатній інформаційній діяльності кожного структурного підрозділу райдержадміністрації. Тому, наголосив на необхідності своєчасного та оперативного подання інформаційних матеріалів для висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

 

 

Також очільник району заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямками та озвучив низку доручень щодо вирішення проблемних питань, які виникають в процесі діяльності.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття