Гордон і Бацман пішли зі «112 Україна»: кажуть, через пропаганду Медведчука

  • 18 Травня 2019, 12:35

Журналісти Дмитро Гордон і Олеся Бацман припинили співпрацю з телеканалом «112 Україна» через пропаганду «руского міра» з боку кума президента Росії Володимира Путіна, Віктора Медведчука.

Про це Гордон заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Мені дуже погано від того, що я виходжу на каналі, де Віктор Медведчук та інші люди пропагандують «рускій мір», — сказав він.

«Й останнім часом до мене все частіше підходять люди й кажуть: «Вам не соромно? Чи ви — людина Медведчука?» А я ніколи не був людиною Медведчука», — додав журналіст.

Він розповів, що на телеканал його запросили гендиректор телеканалу Єгор Бенкендорф і тодішній генпродюсер Сергій Логунов, переконавши, що він матиме повну свободу слова. І, власне, на цю свободу, за словами журналіста, ніхто не посягав.

«Я хочу сказати, що ніхто ніколи на «112-му каналі» не говорив мені, що я повинен говорити та що я не повинен говорити», — сказав журналіст.

До інформації про зміну власника телеканалу поставився насторожено, утім продовжив співпрацю.

Причиною припинення співпраці Гордон назвав пропагування ідей «руского міра» з боку Медведчука та його соратників (як на «112-Україна», так і NewsOne). Такі заяви, за словами журналіста, для нього чужі.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття