Горілка та лазня: Лукашенко розповів анекдот про Жириновського і коронавірус

  • 20 Березня 2020, 16:20

Пізніше білоруський президент вибачився перед політиком та сказав, що "не міг собі не дозволити розповісти цей жарт".

резидент Білорусі Олександр Лукашенко розповів анекдот про те, як депутат Держдуми РФ Володимир Жириновський "лікувався" від коронавірусу за допомогою горілки та лазні.

Про це повідомляє Белта.

Білоруський президент вирішив розповісти жарт у відповідь на те, що Жириновський розкритикував його пораду позбуватися вірусу "сухою лазнею та горілкою" та назвав такий метод "безнадійно застарілим".

Ось який анекдот згадав лідер Білорусі: 

"Приходить Жириновський додому і дружині каже: "Налий сто грамів, буду лікуватися від коронавірусу". Дружина йому відповідає: "Володю, ти ж щойно Лукашенка розкритикував, що горілка не допомагає"."Це я для всіх сказав, а мені налий. Лукашенко не дурень, якщо говорить". Дружина йому знову говорить: "Володю, по-російськи ж після лазні сто грамів п'ють". Жириновський: "Це по-російськи. А я по-єврейськи: сто грамів до лазні і сто грамів після. Наливай!" - пожартував Лукашенко.

Але одразу ж після анекдоту він вибачився перед Жириновським та сказав, що "не міг собі не дозволити розповісти його".

Цікаво, що згодом російський політик відповів білоруському лідеру, запропонувавши зустрітися на кордоні в Смоленській області і випити разом за здоров'я росіян і білорусів.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття