Гриценко сказав, з якими партіями піде на парламентські вибори

  • 22 Травня 2019, 18:03

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко братиме участь у позачергових парламентських виборах спільно з партіями "Народний контроль" Дмитра Добродомова, "Рідна країна" Миколи Томенка та Європейською партією України Миколи Катеринчука.

Про це Гриценко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Наша команда "Громадянська позиція" спільно з партіями "Народний контроль" (Дмитро Добродомов), "Рідна країна" (Микола Томенко) і "Європейська партія України" (Микола Катеринчук), посилена професіоналами в ключових сферах - разом ідемо на вибори. Формувати новий парламент і новий уряд на нових цінностях - професійності, чесності й нульової толерантності до корупції", - написав Гриценко.

Також він зазначив, що координаційна рада "Громадянської позиції" призначила керівником центрального виборчого штабу голову виконкому партії "Народний контроль" Андрія Мисика.

 

Читайте також:      Невідомі спалили машину депутата Івано-Франківської облради (ФОТО)

 

"Під керівництвом Андрія Мисика Центральний виборчий штаб уже розгортається і працюватиме в тій самій (відомій журналістам) будівлі на Подолі за адресою: вулиця Іллінська, 22", - поінформував Гриценко.

 

 

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8-го скликання та призначення позачергових виборів на 21 липня.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття