Важливо

Гроші є, робіт немає: на Прикарпатті зупинили фінансування низки об’єктів

  • 22 Жовтня 2019, 16:28

Сьогодні, 22 жовтня, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Одним із питань порядку денного став стан фінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку та коштів державного фонду регіонального розвитку, пише Перший Політичний з посиланням на Галицький Кореспондент.

Голова комісії Микола Палійчук сказав, що кошти по цій субвенції вже давно просто стоять на рахунках, і потрібні громадам об’єкти не фінансуються. Він запитав, як можна змінити і вирішити цю ситуацію.

“Кошти на субвенцію виділені всі. Фінансування за вересень здійснено у повному обсязі. Це 286.9 мільйона гривень. На сьогодні дійсно призупинено використання коштів. Це робиться згідно з наказом Міністерства фінансів. Таке було і раніше, просто не було суцільного призупинення.

Наразі ми не маємо повідомлення про скасування цього наказу. Завтра буде засідання Кабміну, і, можливо, буде щось відомо”, – розповіла Віра Смачило, начальниця Головного управління Державної казначейської служби в Івано-Франківській області.

 

Читайте також:      Генпрокуратура направила в НАБУ справу про зловживання владою Адміністрацією Порошенка

 

Втім, точної дати відновлення фінансування, як і причин цього призупинення, вона не назвала.

“Тобто у вас немає інформації, коли закінчиться цей так званий мораторій? Тоді будемо готувати звернення на сесію. Адже є дуже важливі речі – опалювальні системи в лікарнях і школах тощо, які ми не тепер можемо зробити. До мене звертаються з районів і обурюються – ми зняли стару систему опалення, а на нову ви не даєте грошей. Що я маю казати підприємцям?”, – відповів на це Микола Палійчук.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття