Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень народного депутата

  • 4 Листопада 2019, 14:02

Нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Луценко достроково припиняє свої депутатські повноваження.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Стан здоров’я не дає мені можливості працювати у повну силу, а відлежуватись за спинами команди не звикла», — написала Луценко.

Вона подякувала своїм колегам і однодумцям за підтримку, а також зазначила, що залишається членом партії «Європейська солідарність».

 

 

Довідка:

Ірина Луценко у 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 15 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань екологічної політики та природокористування. Членкиня Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Народна депутатка 8 скликання. Обрана у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№70 у списку) як безпартійна. Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов'язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.

Заступниця голови депутатської фракції БПП. 3 квітня 2017 року президент Петро Порошенко призначив її своєю представницею у Верховній Раді. Звільнена з цієї посади у травні 2019 року.

У 2012 році була обрана депутаткою Верховної Ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№18 у списку) як безпартійна.

У 2005-2012 роках обіймала керівні посади у комерційних підприємствах. У 2004-2005 роках була начальницею відділу Головного офісу НАСК “Оранта”, з 1994 до 2004 років - спочатку заступниця начальника відділу у Рівненському обласному управлінні АМКУ, далі - начальниця відділу у Київському обласному управлінні.

З 1991 до 1994 року була провідною спеціалісткою управління економіки Рівненського обласного виконавчого комітету. У 1988-1991 роках була інженеркою-програмісткою в АСУ СКТБ ВСНПО “Союзучприбор”.

Закінчила НУ “Львівська Політехніка” за спеціальністю “прикладна математика” та Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне) за фахом “облік і аудит”.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття