Важливо

Івано-Франківське молодіжне видання «Repost» здобуло перемогу у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування” (ФОТО)

  • 4 Грудня 2019, 14:49

Сьогодні, 4 грудня, в місті Києві відбулось визначення переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Ним стало молодіжне видання "Repost".

Сам конкурс було оголошено Мінрегіоном в березні 2019 року, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Департаменту молодіжної політики та спорту.

До фіналу потрапив молодіжний журнал "Repost", який виборов І місце і став кращою практикою залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

 

 

Читайте також:       Кальцев з ОПЗЖ, прикриваючись аркушем, прокнопкодавив 9 разів

 

На врученні були присутні Директор Департаменту молодіжної політики та спорту Vitalii Mateshko та автор практики Мар'яна Циганин - член ГО «Консалтингові технології», помічник заступника міського голови.

 

 

Молодіжний журнал «Repost» – це проект, народжений в Івано-Франківську групою студентів, який отримав підтримку міської ради і вже два з половиною роки реалізовується ГО «Консалтингові технології» за підтримки міського голови Руслан Марцінків у партнерстві із Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

 

 

Основною метою є: сприяння налагодженню міжкультурного діалогу, перший професійний досвід для молодих журналістів та обмін кращими молодіжними практиками, пропаганда самозайнятості населення та розвитку креативного підприємництва.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття