Важливо

«Їй хотілося хайпу»: Степанов прокоментував інцидент з депутаткою, яка прийшла транслювати співбесіду на голову НСЗУ

  • 3 Червня 2020, 11:12

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що народна депутатка від партії «Голос» Ольга Стефанишина, яка 2 квітня зайшла в його кабінет, де той проводив співбесіди з кандидатами на посаду голови Національної служби здоров'я України, просто «хотіла хайпу».

Про це він сказав під час онлайн-брифінгу 3 червня.

«Абсолютно незрозуміла для мене поведінка (депутатки — ред.). На всі мої прохання заспокоїтися, за бажанням, будь ласка, можете знімати все, що відбувається, щоб ви були переконані. Але їй дуже хотілося шоу, якогось хайпу», — заявив він.

Степанов пояснив такі дії тим, що для депутатів від «дуже незручний міністр, який 100% не буде покривати все, що вони тут натворили».

«Я не буду це покривати і точно виправлю. В нас буде якісна, доступна медицина, та, якої ми всі хочемо. Як би вони (депутати — ред.) не голосили. Я вас можу в цьому запевнити», — додав очільник МОЗ.

Він додав, що частину співбесід зірвала депутатка Стефанишина, тож сьогодні-завтра (3-4 червня) співбесіди продовжать. Після цього обрану кандидатуру Степанов запропонує на засіданні уряду.

Напередодні, 2 травня, повідомлялося, що народна депутатка від партії «Голос» Ольга Стефанишина зайшла в кабінет Степанова, де той проводив співбесіди з кандидатами на посаду голови НСЗУ, та заявила, що частина кандидатів вимагають прозорого конкурсу.

Міністр попросив народну депутатку вийти з кабінету і сказав, що вона хоче «зірвати проведення співбесід». Також він звернувся до учасника конкурсу, який говорив з міністром в режимі відеоконференції, і вибачився за те, що співбесіду потрібно призупинити.

Своє незадоволення присутністю Стефанишиної він пояснив тим, що розмова, яку будуть транслювати у Facebook, є «дискримінаційною» щодо учасників конкурсу. Степанов наполягає, що народна депутатка порушує правила проведення конкурсу.

Ольга Стефанишина це заперечує і вимагає від міністра надати документи, які б підтвердили його слова, що співбесіди не можна транслювати наживо. Згодом Степанов таки її вигнав.

Зазначимо, серед 28 людей, які подали документи для участі в доборі на посаду голови Національної служби здоров'я України, необхідним критеріям відповідають 17 кандидатів. Тепер їх очікують співбесіди, які очільник МОЗ Максим Степанов почав проводити 2 червня.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття