Кабмін дозволив іноземцям відрахункикривати в українських банках

  • 27 Червня 2020, 13:02

Уряд дозволив електронне резидентство.

Кабінет міністрів схвалив постанову "Про реалізацію експериментального проекту із запровадження та реалізації в Україні електронного резидентства".

Постанова ухвалена за умови доопрацювання.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду 25 червня.

Як зазначається в пояснювальній записці до постанови, метою акту є впровадження механізму набуття заінтересованими іноземцями та особами без громадянства статусу електронного резидента.

Це відбуватиметься без необхідності залишення країни проживання (перебування) та приїзду до України шляхом надання можливостей отримувати у режимі онлайн адміністративні послуги та здійснювати інші дії як в Україні, так і за її межами.

"Електронний резидент набуває можливостей відкрити рахунок в банку тощо, отримувати в режимі онлайн адміністративні послуги, укладати електронні договори, тощо", - йдеться в тексті пояснювальної записки.

В уряді зазначають, що це позитивно впливатиме на інвестиційний клімат в Україні, активізацію та подальший розвиток національної економіки, збільшення ВВП, збільшення надходжень до державного бюджету тощо.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття