Важливо

Кабмін погодив виділення 70 млн грн на будівництво сучасного біатлонного комплексу на території Яремчанської міської ради

  • 27 Травня 2020, 09:39

Кабінет міністрів підтримав Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з Державного бюджету міському бюджету міста Яремче (для Поляницької сільської ради) на будівництво сучасного біатлонного комплексу в селі Поляниця.

Сума субвенції складає 70 млн грн.

«Біатлоністи завжди приносять нагороди Україні на міжнародних змаганнях. Тому така спортивна споруда європейського рівня вкрай важлива для нашої країни. Коли ми добудуємо другу чергу комплексу, то вже зможемо проводити там українські змагання та збори, щоб наші спортсмени не виїжджали за кордон, а мали змогу тренуватися в рідній країні.

А якісні об’єкти тільки сприятимуть більш успішним виступам наших спортсменів. Окремо хочу подякувати депутатам та президенту федерації біатлону Володимиру Бринзаку за підтримку», – зазначив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття