Кандидати у Президенти знову приховано агітують у день тиші (ФОТО)

  • 20 Квітня 2019, 14:21
  • 1 Коментар

00 У суботу, в "день тиші" перед другим туром виборів президента, на вулицях українських міст продовжує перебувати зовнішня реклама без вихідних даних, що за стилем нагадує агітацію кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Про це повідомляє рух ЧЕСНО, зазначаючи, що формально така реклама не є порушенням виборчого законодавства, пише Перший Політичний.

Так, на вулицях Львова залишилася реклама з гаслом “Головне – не втратити країну!”, яка нагадує агітацію Порошенка і є його передвиборчим слоганом.

 

Львів. Фото ЧЕСНО


Також можна зустріти борди “Зробимо їх разом”, близькі за стилем до агітації Зеленського. Проте дата “31 березня” вказує на те, що цю рекламу не зняли ще напередодні першого туру.

 

Львів. Фото ЧЕСНО

 

Водночас частину агітації все-таки прибрали.

 

Львів. Фото ЧЕСНО


За спостереженнями Руху ЧЕСНО, у Львові напередодні другого туру значно менше прихованої агітації, ніж було напередодні першого. Деяку рекламу, яка висіла ще вчора, сьогодні вже прибрали.

В Івано-Франківську багато площин, де була розміщена агітація, вже порожні або заклеєні. Водночас більшість тієї реклами, що залишилася, нагадує агітацію Порошенка.

 

Івано-Франківськ. Фото ЧЕСНО

 

Івано-Франківськ. З багатьох бордів агітацію все-таки прибрали. Фото ЧЕСНО

 

Також є борди “Зустрінь весну без пороху!”, які також були використані ще напередодні першого туру.

 

Івано-Франківськ. Фото ЧЕСНО

 

Цей меседж був притаманний агітації екс-кандидата у Президенти від партії УКРОП Олександра Шевченка, який у другому турі підтримав Зеленського. Нагадаємо, Рух ЧЕСНО ідентифікував Шевченка як одного з технічних кандидатів Зеленського, а борди “УКРОПівця” мали на меті понижувати рейтинг Порошенка.

Примітно, що з першого туру залишилася прихована агітація Юлії Тимошенко.

 

Львів. Фото ЧЕСНО

 

Регіональні координатори Руху ЧЕСНО також фіксують приховану агітацію в Луцьку та інших містах України.

 

Луцьк. Прихована агітація Зеленського. Фото ЧЕСНО

 

Луцьк. Прихована агітація Зеленського, яка залишилася з першого туру. Фото ЧЕСНО

Схожі Новини

Коментарі

ttt

2019-04-21 00:31:24

Суд по зняттю Зеленського нагадує схему, яку любить використовувати Коломойський для рейдерства http://texty.org.ua/pg/news/editorial/read/93184/Sud_po_znattu_Zelenskogo_nagaduje_skhemu_jaku


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття