Керівники обласної ради з робочим візитом побували на Яремчанщині (ФОТО)

  • 9 Жовтня 2019, 10:32

Перший заступник голови обласної ради Василь Гладій спільно з заступником голови обласної ради Сергієм Басарабом та головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Миколою Палійчуком з робочим візитом відвідали Яремчанщину.

Об’єкти інфраструктури, які фінансувалися з обласного бюджету, вони інспектували з депутатами обласної ради Андрієм Мироняком і Василем Озоровичем, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Івано-Франківської обласної ради.

 

 

В рамках об’їзду посадовці оглянули ділянки доріг в місті Яремче та в селах Татарів і Микуличин, які були капітально відремонтовані у 2019 році.

“Дороги – це судини нашого краю, це розвиток туризму, комфорт людей та їх добробут. Важливо, що разом з ремонтом дорожнього покриття ми встановлюємо необхідне для гірських доріг водовідведення. Зараз поставлено добрий початок, сподіваюся, що надалі кожного року будемо ремонтувати хоча б по два кілометри доріг“, – відзначив Андрій Мироняк.

 

 

 

Читайте також:      Президент і його Офіс мають дев'ять офіційних сторінок у соцмережах

 

Водночас посадовці побували в Микулинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та в новоствореному обласному закладі оздоровлення та відпочинку “Карпатські мрії”.

“За останні місяці в закладі зроблено величезний обсяг роботи, що дозволило вже цього року приймати дітей на оздоровлення. Це лише перший крок. Ми маємо на меті прийняти обласну програму розвитку цього закладу, затвердити її на сесії обласної ради і щорічно виділяти кошти з обласного бюджету, щоб наш оздоровчий заклад відповідав всім нормам та потребам“, – підсумував Василь Гладій.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття