Хелен Міррен і Ієн Маккеллен спародіювали розмову Трампа із Зеленським (ВІДЕО)

  • 11 Листопада 2019, 15:31

Відомі британські актори Хелен Міррен і Ієн Маккеллен спародіювали телефонну розмову президента США Дональда Трампа і президента України Володимира Зеленського.

Відтворити фрази з розмови, в якій Трамп просив у Зеленського про «послугу» в обмін на військову допомогу, яка стала причиною міжнародного скандалу, запропонував зіркам ведучий The Late Show Стівен Колберт.

«Ви намагаєтеся провести Брексіт - щоб Британія вийшла з Європейського Союзу. А ми намагаємося зробити, щоб Трамп вийшов з Овального кабінету. Ми тут намагаємося здійснити Трексіт (Traxit=Trump+Exit). Можливо, ви чули, Дональд Трамп дозволив випустити розшифровку розмови, в якій він займається здирництвом з українського президента. Він каже це ідеальна телефонна розмова, ідеально невинна. І він хоче її прочитати в ефірі, і каже, що, якщо прочитає її, всі побачать його невинність», - пояснив Колберт і запропонував Міррен і Маккеллену прочитати фрагмент розмови.

«Давайте я розповім вам про мізансцену. Ви розмовляєте по телефону з президентом України. На його країну напала Росія. У вас є військова допомога, якої він потребує, але ви її не дасте, поки не отримаєте вигоду у відповідь», - розповів ведучий, і потім актори почали по черзі читати фразу, в якій Трамп просить Зеленського про послугу.

«Як ім'я хлопця, з яким я розмовляю?» - запитала Міррен.

«Президент Зеленський», - відповів Колберт.

«Я б хотів, щоб ви надали нам послугу», - продовжила актриса цитатою Трампа.

 

 

Міррен і Маккеллен, які недавно разом знялися у фільмі Хороший брехун, по черзі вправлялися в тому, щоб озвучити цю одну фразу так, щоб вона звучала невинно.

«Немає жодного способу вимовити це, щоб воно звучало інакше, ніж винувато. Тому що це фраза винності», - заявила актриса.

Нагадаємо, що Білий дім оприлюднив стенограму розмови Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським, який відбувся 25 липня 2019 року.

Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов'язаний син Джо Байдена Хантер. Також перед розмовою Трамп призупинив виділення військової допомоги для України.

Джерело

 
 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття