Важливо

Хто з прикарпатських нардепів долучився до всеукраїнської наради з питань підготовки до запровадження ринку землі (ФОТО)

  • 22 Листопада 2019, 15:23

Офіційне представництво Івано-Франківщини на цьому заході очолив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. До обговорення долучилися народні депутати України Олена Вінтоняк, Василь Мокан, Едуард Прощук, Олександр Матусевич, Зіновій Андрійович, представники об’єднаних територіальних громад Прикарпаття, райдержадміністрацій, есперти.

 

Увагу акцентували на тому, що це законопроект не про продаж, а про обіг земель сільськогосподарського призначення. Це можливість для об’єднаних територіальних громад, громад та громадян використати своє конституційне право на вільне володіння власним майном, яким є також земельна ділянка. 

«Ніхто не буде заставляти, мотивувати громадян продавати землю після уведення в дію закону, - наголосив Василь Мокан. - За результатами соцопитування тільки 5-7 відсотків власників паїв зголосилися продати свою земельну ділянку у перший рік. Мова йде про те, що після запуску цивілізованого обігу земель буде підвищена і вартість самої землі, і вартість оренди. І це у наших спільних інтересах».

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття