Ківа опублікував цитату Сталіна і написав, що зараз Україні «дуже не вистачає такої особистості»

  • 21 Березня 2020, 17:16

Народний депутат від Опозиційною платформи — За життя Ілля Ківа вважає, що Україні наразі не вистачає такої особистості, як Йосип Сталін, «щоб навести порядок у країні».

Про це він написав у Facebook-пості з цитатою нібито радянського диктатора, яку імовірно пов'язав з пандемією COVID-19 у світі.

«Якщо наш радянський народ одного разу втратить пильність, якщо він повірить солодкоголосим, але наскрізь брехливим промовам Вашингтона, якщо він перестане бути тим атлантом, хто величезною ціною стримує дикий світ капіталу, біді бути на всій планеті. Замість атомних бомбардувань вони будуть діяти більш витончено. [...]

З'являться такі віруси, які будуть вибірково діяти на цілі непокірні народи, і будьте впевнені, цілями завжди виявляться вороги Капіталу - чи це радянський народ, який пережив Велику Війну і зберіг курс на соціалізм, чи Китай, що витримав натиск японських бузувірів, чи італійські робітники, які перемогли фашизм», – йдеться в цитаті.

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття