Кличко похвалився, що вивчив слово, яке не зміг вимовити на форумі в Давосі (ВІДЕО)

  • 24 Січня 2020, 13:43
  • 1 Коментар

Київський мер Віталій Кличко розширює свій словниковий запас. Вивченою слову «діджіталізація» він присвятив відеоролик, який виклав в Мережу.

 

 

Саме це слово змусило Кличко червоніти на форумі в Давосі. Мова для виступу українця була готова, але вимовити її від початку до кінця не вдалося — Кличко запнувся на цьому непростому для озвучування слові.

Зробив чотири спроби під регіт свого брата і повного залу журналістів, і все одно не зміг вимовити. Навіть незважаючи на підказки із залу.

Коли повернувся додому, став старанно тренуватися і ось підсумок — вивчив:

«Ми повинні рухатися в ногу з часом, щоб наше місто було діджіталізованим. Діджіталізейшен — по-англійськи. Вивчив це слово, щоб не підколювали. Складно вимовити і ще складніше реалізувати», — сказав Кличко.

Джерело

Схожі Новини

Коментарі

antimafia

2020-01-25 17:22:37

http://figurant.com.ua/novosti/kak-padal-ukrbud/ Крах строительного гиганта «Укрбуд», который не смог достроить 26 жилых домов, коснётся не только 13 тысяч частных инвесторов, но и всех киевлян. Падение пирамиды, выросшей под крылышком мэра Киева Виталия Кличко и «теневого мэра» столицы Вадима Столара, погребёт под собой целый ряд объектов столичной инфраструктуры... Эксперты и журналисты в один голос твердят о том, что Кличко и Столар, создавшие в столице при помощью «смотрящих» братьев Горовых мафиозную структуру, имели свой «гешефт» с каждого сданного в эксплуатацию квадратного метра жилья. С Максимом Микитасем договор был простой: КГГА ему выигранные тендеры, а тот – «откаты» и квадраты.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття