Кличко прокоментував інформацію про відмову Саакашвілі: Я свій жест зробив

  • 7 Червня 2019, 10:31
  • 1 Коментар

Мер Києва та лідер партії "УДАР" прокоментував інформацію про відмову Міхеїла Саакашвілі стати головою його партії, зазначивши, що політичних планів не міняє.

Про це він написав у Facebook.

"Читаю новини в ФБ щодо нашого союзу з Саакашвілі. Без емоцій: Я свій жест зробив.

Щиро і в продовження дружби та історії відносин. Запропонував у складній ситуації підставити плече, навіть не зважаючи на те, що чимало моїх прихильників неоднозначно сприйняли цю ідею.

Так, коментарі в ФБ  -різні, але, вибачте, не вони й раніше визначали моє ставлення до людей і мої дії щодо них. Є слова, а є вчинки. Я, політично - планів не змінюю", - написав Кличко.

Як повідомляла Українська Правда, Міхеїл Саакашвілі відмовився від пропозиції Віталія Кличка йти на вибори разом із партією "УДАР".

Схожі Новини

Коментарі

клычка - В ОТСТАВКУ!

2020-03-14 18:04:30

Жесты пусть делает какие хочет, а над Киевом хватит издеваться. Устроил бардак и коррупцию. Петиция за отставку Кличко: petition.president.gov.ua/petition/86178 Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття