Кличко заявив про спроби підкупити депутатів Київради, щоб "озеленити" її

  • 8 Серпня 2019, 14:04
  • 1 Коментар

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що наступне засідання Київради намагаються зірвати якісь "спритні бізнесмени", які потрапили у владу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Хочу запевнити: я не збираюся здаватися. І не заради цього "електричного" крісла мера. А тому, що розумію: я став тією фігурою, від витримки і позиції якої сьогодні залежить, чи зможуть киян позбавити самоврядування, позбавити права обирати владу у своєму місті. Який я мер – мешканці столиці висловляться на виборах. І не деяким спритним бізнесменам, що "влетіли" у владу, вирішувати за людей, зневажаючи Конституцію і закон. Вони продовжують щодня поливати мене брудом, оббріхувати в ефірі каналу "1+1", на який я, до речі, вже подав у суд. І не виключаю, що звертатимуся ще. Вони намагаються підкупити депутатів Київради, щоб "озеленити" її. І зірвати наступне засідання", – написав Кличко.

За словами мера, його діяльність хочуть дискредитувати і "під надуманими приводами" звертаються в Національне антикорупційне бюро та Державне бюро розслідувань.

"Але я робитиму ту справу, яку мені довірили кияни, і захищатиму їхні інтереси. Якщо здасться Київ, піде повзуче знищення самоврядування і децентралізації в країні", – додав столичний мер.

 


Джерело

Схожі Новини

Коментарі

vidp

2019-08-08 21:03:55

http://ord-ua.com/2019/08/05/bitva-zastrojshikov-i-smotryashih-pobeditel-poluchit-kiev/ Цитата: "Кличко зараз пішов у відпустку. А знаєте куди? Святкувати день народження Вадіка Столара. Кличко, Ніконов, Рябікін, Палатний, Микитась і ще багато інших — усі вони зараз пливуть на яхті по середземному морі і похмиляються шампанським. І в 2017 році, коли його знімали журналісти Схем, Кличко також був на дні народження у Столара."


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття