КМДА прийняла рішення про введення надзвичайної ситуації в Києві

  • 20 Березня 2020, 11:01
  • 1 Коментар

У Київській міській державній адміністрації прийняли рішення про введення надзвичайної ситуації в Києві.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в інтерв'ю РБК-Україна.

Поворозник зазначив, що документи зараз проходять юридичні процедури.

"Насправді, рішення про надзвичайну ситуацію введено державною надзвичайною комісією по всій території країни 10 березня. А ми позавчора підтвердили посилення обмежувальних заходів і ввели надзвичайну ситуацію на території міста Києва.

Усі заходи, які є за надзвичайної ситуації, у Києві вже впроваджуються", - зазначив він.

Відзначимо, на засіданні Кабінетів міністрів глава МВС Арсен Аваков заявив, що уряд буде чекати рішення про введення надзвичайної ситуації в Києві в зв'язку з поширенням коронавірусу від влади міста.

Схожі Новини

Коментарі

клычко В ОТСТАВКУ!

2020-03-20 23:54:56

Коррупционеры и бездари не должны управлять городом, тем более во время чрезвычайной ситуации. Петиция за отставку Кличко: petition.president.gov.ua/petition/86178 Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття