Важливо

Родина нардепа Медведчука володіє майже половиною акцій "Прикарпаттяобленерго"

  • 22 Червня 2020, 15:39

Через офшорні компанії, якими володіє дружина Медведчука Оксана Марченко, лідер ОПЗЖ пов'язаний із підприємствами, частки яких належать Коломойському.

За даними агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України 88% акцій "Прикарпаттяобленерго", записано на 5 Кіпрських фірм. Всі ці 5 компаній є у декларації Віктора Медведчука. Бенефеціарною власницею він вказує свою дружину, Оксану Марченко.

"За даними кіпрського реєстру юридичний осіб, частки у цих фірмах порівну оформлені на двох кіпріотів. Зазвичай, один номінальний власник тримає свою частку в інтересах одного справжнього власника. Якщо компанією володіють два кіпріота в рівних частках, то і бенефеціальні власники скоріше за все володіють теж в рівних частках. Тобто за кожним з них стоїть бенефеціальний власник у тій самій пропорції", - каже Андрій Астапов, керуючий партнер юридичної фірми "Eterna Law".

Виходячи з цього, Оксана Марченко може володіти половиною часток кожної з кіпрських фірм, що мають 88% "Прикарпаттяобленерго", а отже 44%, або майже половину цього підприємства.

Як і у випадку з "1+1", на запит "Схем" у "Прикарпаттяобленерго" повідомили, що родина Віктора Медведчука є власницею частки підприємства.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття