Важливо

Команда Едуарда Прощука передала костюми біозахисту на станцію швидкої медичної допомоги в Калуші

  • 2 Квітня 2020, 09:00

Вони повністю закривають тіло та багаторазові у використанні, лише потребують спеціальної обробки.

"Лікарі «швидкої» — перші, хто контактує з потенційними хворими. Вони мають бути забезпечені всім необхідним, щоб виконувати свою роботу з мінімальними ризиками для власного здоров’я",- написав Едуард Прощук на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначає народний депутат, також на звернення медичної спільноти Рогатина придбали електрокардіограф, костюми біозахисту, маски й рукавички.

Все доправили у Рогатинську районну лікарню та розприділили між первинною медичною ланкою, лабораторним центром та районним відділом поліції.

"Щиро хочеться, щоб у наших медиків не з'явилося причини використовувати ці костюми, але маємо бути готові до різного розвитку подій.

Щодня надходить інформація, що медперсоналу не вистачає засобів захисту та спеціального одягу. Дякую кожному волонтеру, що долучається та допомагає нашим медикам вистояти в цій непростій ситуації",- зауважує Едуард Прощук.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття