Команда «ЗА МАЙБУТНЄ»: Для розвитку громад Рогатинщини потрібно відновити дороги

  • 21 Жовтня 2020, 13:41

Команда «За майбутнє» регулярно відвідує населені пункти Прикарпаття. Кандидати у депутати Івано-Франківської обласної ради від політичної сили Олександр Шевченко та Віктор Шевченко побували у двох об’єднаних територіальних громадах – Букачівській та Рогатинській.

За словами кандидата до Івано-Франківської обласної ради Олександра Шевченка, ці громади  мають колосальний потенціал. А Рогатинський район може стати туристичною родзинкою. Втім, для цього потрібно відновити місцеві дороги.

«У Рогатинському районі є великий потік туристів. Переконаний, що він може стати  туристичною родзинкою. До прикладу, у селищі Букачівці живуть люди, які люблять свою громаду. Безумовно треба допомогти їм з розвитком підприємницької діяльності. Втім, це неможливо зробити без добрих доріг. Наша команда переконана, що протягом трьох років можна відновити всі місцеві шляхи . Окрім доріг, треба буде зробити тротуари та велодоріжки. Для того, щоб селище виглядало сучасним»,- переконаний Олександр Шевченко.

Проблема бездоріжжя зачепила і Рогатин. Віктор Шевченко додає, що окрім доріг у громадах, безумовно, необхідний розвиток інфраструктури.

«Школи, лікарні, клуби  - це те, без чого не може функціонувати ні один населений пункт. Команда «За майбутнє» гарантує ефективність. Кожен відпрацьовуватиме на 100%, щоб ці всі речі були на європейському рівні. Ми показали своєю робою, як може бути. Не через 10-20 років, а вже сьогодні.»,- зауважив Віктор Шевченко.

Не тільки словами, але й ділом. Команда «За майбутнє» розпочала ремонт багатостраждальної дороги М-12 Стрий-Знам’янка в Рогатинському районі. Роботи проводяться від об’їзної в сторону села Пуків. Зараз тут зміцнюють дорожню основу, а потім буде асфальтування. Олександр Шевченко пояснює, що передбачено відремонтувати понад 8 кілометрів.

«Мешканці Рогатинського району дуже чекали ремонту цієї дороги. І ось робота кипить. Цьогоріч вона буде працювати у нижньому шарі, наступного року – у верхньому. Дякуємо за відновлення інфраструктури платникам податків та всім громадянам. Разом будуємо гідне майбутнє України»,- наголосив Олександр Шевченко.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття