Команда «За майбутнє» запрошує усіх на великий концерт «Серенади під вікном»

  • 23 Жовтня 2020, 15:00

З великим концертом «Серенади під вікном» у мікрорайоні Пасічна команда політичної сили «За майбутнє» завершить зустрічі в дворах з мешканцями міста. Концерт відбудеться о 18:30 на дитячому майданчику за адресою вул.Галицька, 126.

«З  проєктом «Серенади під вікном», який розпочався наприкінці липня, ми побували у всіх дворах Івано-Франківська. Нашою метою - було поспілкуватись з франківцями про майбутнє нашого міста, допомогти відволіктись від важких буднів та подарувати свято нашим жінкам і дівчатам. Ми дізнались про проблеми людей з мережами, дахами, жахливим станом дворів. Відрадно, що разом з мешканцями міста напрацювали спільний план розвитку Івано-Франківська. Ми продовжуватимемо зустрічатись з людьми і надалі», - розповідає  кандидат у депутати до Івано-Франківської міської ради, представник політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» Володимир Олійник.

Івано-Франківська команда політичної сили «За майбутнє» запрошує усіх мешканців міста на черговий великий концерт «Серенади вікном», який відбудеться о 18:30 на дитячому майданчику ім.Квітки Цісик, що в мікрорайоні Пасічна за адресою вул.Галицька, 126.

        

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття