Команда Зеленського не хоче втягуватися у внутрішній конфлікт США – WP

  • 12 Травня 2019, 09:03

Команда новообраного президента Володимира Зеленського не хоче бути втягнутою у внутрішній політичний конфлікт у США.

Про це пише у неділю The Washington Post, посилаючись на людей з оточення Зеленського, йдеться у матеріалі УП.

"Поки президент Трамп і його найближче оточення стають все більш зосередженими на Україні як на потенційній прихильниці Джо Байдена й інших демократів, новообрана українська влада в Києві посилає власний сигнал: залиште нас у спокої", - йдеться у тексті.

Зазначається, що прибічники Зеленського у суботу заявили виданню про свої побоювання бути втягнутими у внутрішній політичний конфлікт у США, потенційно за рахунок України.

"Це точно не наша війна. Ми повинні триматися подалі від цього, наскільки можливо", - сказала близька до Зеленського особа на умовах анонімності.

За її словами, Зеленський виключає використання політичного тиску на правоохоронні органи України для досягнення будь-яких цілей Білого дому.

Видання зазначає, що Зеленський публічно не коментував можливий візит в Україну персонального адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, який згодом був скасований, і не зрозуміло, чи дійсно зустріч планувалася.

Близький до Зеленського чоловік сказав, що по офіційних каналах запиту про таку зустріч не надходило.

"Ані Володимир, ані люди з його оточення не є ворогами Америки чи її президента. Однозначно, жоден з них не є (ворогом – ред.). Ми не хочемо, щоб усе зводилося до таких звинувачень", - підкреслило джерело.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття