Комітет рекомендує Раді призначити 17 нових членів ЦВК

  • 4 Жовтня 2019, 09:12

Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту призначити 17 членів ЦВК, кандидатури яких подав Президент України.

Про це повідомив голова комітету Андрій Клочко у Facebook.

"Після вечірнього пленарного засідання провели засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на якому розглянули подання Президента України Володимира Зеленського про призначення на посади членів Центральної виборчої комісії", - зазначив Клочко.

За результатами розгляду представлення кандидатів та їхніх відповідей на запитання народних депутатів комітет ухвалив рекомендувати Верховній Раді призначити поданих кандидатів на посади членів Центральної виборчої комісії, а саме:

Боярчук Оксану Борисівну,
Буглака Юрія Олександровича,
Гатаулліну Олену Аухатівну,
Гевка Андрія Євгеновича,
Глущенко Вікторію Анатоліївну,
Греня Віталія В'ячеславовича,
Діденка Олега Миколайовича,
Дубовика Сергія Олеговича,
Євстігнєєва Андрія Сергійовича,
Єфремову Ірину Олексіївну,
Кармазу Олександру Олександрівну,
Любченка Павла Миколайовича,
Мірошниченка Юрія Романовича,
Перепелюка Володимира Григоровича,
Плукаря Віталія Володимировича,
Постівого Сергія Олександровича,
Фрицького Юрія Олеговича.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський 9 вересня вніс до парламенту подання про дострокове припинення повноважень членів ЦВК.

Своє подання Президент, зокрема, мотивував тим, що під час здійснення реєстрації ЦВК нібито діяла упереджено і всупереч принципам, визначеним виборчим законодавством. У поданні також зазначається, що 28 рішень ЦВК були скасовані судами.

Верховна Рада 13 вересня ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії". Відповідне рішення підтримав 341 народний депутат.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття