Важливо

Комітет Верховної Ради запропонував створити 136 нових районів замість 490

  • 16 Липня 2020, 14:01

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування вніс зміни в проект постанови №3650 про створення і ліквідацію районів і запропонував створити 136 нових районів замість 490 існуючих.

Голова комітету Андрій Клочко повідомив, що проект постанови з рекомендаціями комітету було внесено до порядку денного засідання Ради 16 липня. Він підкреслив, що важливо прийняти цей документ до кінця поточної сесії.

"Я розумію, що не можуть бути всі задоволені. Але ми повинні завершити цю реформу і провести вибори 25 жовтня на новій адміністративно-територіальній основі. Це повинні розуміти всі, хто звинувачує нас у тому, що ми підриваємо реформу децентралізації", - прокоментував Андрій Клочко.

Раніше, вчора, 15 липня Верховна Рада на прохання фракції "Слуга народу" зняла з розгляду в середу проект постанови про скорочення в чотири рази кількості районів в Україні.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття