Король Таїланду ізолювався від коронавірусу в німецькому готелі з 20 коханками

  • 1 Квітня 2020, 12:20

67-річний король Маха Вачіралонгкорн Рама Х забронював весь готель Grand Hotel Sonnenbichl.

Король Таїланду Маха Вачіралонгкорн Рама Х ізолювався від коронавірусу Covid-19 у німецькому готелі Grand Hotel Sonnenbichl. Оселився король у готелі разом зі своїм гаремом з 20 коханок. Про це повідомляє агентство New York Post.

Повідомляється, що 67-річний король Маха Вачіралонгкорн забронював весь готель Grand Hotel Sonnenbichl у Гарміш-Партенкірхені. Також лідер Таїланду привіз своїх слуг і гарем.

Крім того, попри загальний карантин, влада Німеччини дала офіційний дозвіл королю на в'їзд до країни та відпочинок на території ФРН.

Наголошується, що на батьківщині короля цю новину сприйняли не до вподоби. Жителі Таїланду обурилися і створили в соціальних мережах хештег:

"Навіщо нам потрібен король?".

У Twitter під цим хештегом опублікували близько 1,2 млн постів, попри закон, який передбачає 15 років тюремного ув'язнення за образу монархії.

Нагадаємо, Вачіралонгкорн став конституційним монархом після того, як його батько, король Пхуміпон Адульядет, помер у жовтні 2016 року після 70 років на престолі. 

Раніше прем'єр-міністр Таїланду Прают Чан-Оча оголосив про запровадження надзвичайного стану в країні через спалах коронавірусу Covid-19. 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття