Важливо

"Критично важливо знати історію і причини, чому 100 років тому не вдалося молодій українській державі відстояти свою незалежність",- Денис Шмигаль (ФОТО)

  • 1 Листопада 2019, 12:11

Сьогодні в Івано-Франківську в рамках відзначення 101-ої річниці листопадового зриву в холі адміністративної будівлі відбулася презентація банерної виставки історичних матеріалів, підготовленої обласною державною адміністрацією спільно з обласною радою та Музеєм визвольних змагань ім. С.Бандери.

У презентації виставки взяв участь голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, пише Перший Політичний.

«Українська держава 100 років тому утворилася, тому що було бажання українців ЗУНР і УНР до об’єднання. Вона проіснувала недовго і коріння її військової поразки лежали у політичній площині, оскільки тогочасні політики ЗУНР і УНР не змогли знайти спільної точки зору, одні шукали ворога на сході, інші – на заході. І сьогодні, через 100 років, ми маємо практично дзеркальну ситуацію. Наше завдання, знаючи цей урок історії, не припуститися тієї ж помилки»,- каже посадовець.

 

 

Очільник Івано-Франківської ОДА вважає, що сьогодні українцям необхідно не дати політикам загратися в політичні ігри.

«Україна має бути єдиною, соборною, самостійною, неподільною державою в колі європейських держав, а не давати використовувати себе, як буферну зону. Стратегія нашої перемоги в монолітності і єдності, і я переконаний, що ми рухаємося в правильному напрямку і чітко розуміємо, чого хочемо»,- наголосив Денис Шмигаль.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття