"Кумівства у нас не буде": 10 яскравих прикладів, коли Зеленський не дотримав обіцянку (ВІДЕО)

  • 8 Жовтня 2019, 12:29

У Деяких кадрових призначеннях Зеленський повторює сценарій серіалу Слуга народу. Лояльність, відданість, спорідненість - вищі досягнення кандидатів.

"Кому подобається, коли президент призначає на посаду свого кума або армійського друга? Чому так відбувається вже 28 років?", - запитував в лютому цього року кандидат в президенти України Володимир Зеленський. Через 140 днів каденції нового президента можна побачити, що Зеленський-президент не завжди дотримується зворотного в своїй кадровій політиці.

У самому факті залучення друзів або бізнес-партнерів на держслужбу немає нічого поганого: кожному президенту треба швидко знайти сотні якісних (і бажано порядних) людей, а професіоналів в будь-якій сфері небагато. Але коли при кадрових рішеннях лояльність і відданість цінуються більше професійних якостей, виникає питання:"А раніше хіба не так було?", пише Перший Політичний з посиланням на Лігу.нет.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття