КВУ назвав фракцію, яка найчастіше голосує в унісон зі "слугами народу"

  • 28 Листопада 2019, 19:04

За результатами голосування у Верховній Раді союзниками фракції “Слуга народу” найчастіше виступали народні депутати фракції “Голос”.

Всього за період серпня-листопада було прийнято 72 закони, пише Перший Політичний з посиланням на сайт КВУ.

В середньому за кожен із них голосували 288 народних депутатів. При цьому за 29 законів народні депутати проголосували конституційною більшістю. Рекордною стала підтримка закону щодо скасування недоторканності народних депутатів – 373 «за».

Серед фракцій і груп ВР найчастіше голосували «за» прийняті закони народні депутати «Слуги Народу». В середньому кожен із прийнятих законів підтримували 228 депутатів фракції або 91% від її складу, що є найвищим показником.

 

Читайте також:     На Богородчанщині планують створити ще дві ОТГ

 

Однак варто відзначити, що народні депутати СН не завжди надавали достатню кількість голосів «за» для того, щоб закон було прийнято. В результаті підтримку їм надавали депутати інших фракцій та груп. Так, із 72 законів 21 не був би прийнятий, якби враховувалися лише голоси «за» фракції «Слуга Народу».

Тобто, за ці закони голосувало менше, аніж 226 народних депутатів від СН. Таким чином, 30% законів не були б прийняті, якби рахувалися голоси «за» лише Слуги Народу.

Крім «Слуги Народу» найчастіше за прийняті закони голосували депутати «Голосу». В середньому за кожен прийнятий закон віддавали голоси 57% депутатів фракції.

Показники підтримки прийнятих законів з боку інших фракцій та груп є такими: в середньому «за» голосували 43% депутатів «ЄС», 40% - позафракційних, 37% - групи «За майбутнє», 34% - «Батьківщини».

Найнижча підтримки прийнятих законів у «Опозиційної платформи – За життя». В середньому «за» голосували лише 16% депутатів фракції. При цьому за 32 закони не проголосував жоден депутат ОПЗЖ.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття