Лукашенко прокоментував місцеві вибори в Україні

  • 30 Жовтня 2020, 13:50

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував підсумки місцевих виборів в Україні.

Він висловився також щодо Польщі та Литви в контексті їх внутрішніх протиріч. Про це  повідомляє  Белта. 

«А що в Україні відбулося, наш друг Володимир Зеленський? Нищівна поразка на місцевих виборах. Тому не треба в сусіда кидати камінням, не треба до нашого міста лізти. Розберіться в собі. Треба завжди бути чесним, надійним для сусіда, відданим своїй країні і щирим», - заявив Лукашенко. 

Крім цього він зазначив, що Польща хотіла влаштувати і Білорусі заколот, «а отримали самі». Йдеться про масові протести через повної заборони абортів. Також він переконаний, що ця заборона став спусковим гачком, «адже у людей накипіло». Лукашенко додав, що президент Польщі Дуда сфальсифікував результати президентських виборів. 

«А там давно вже революція зріла, і я їм про це говорив: не лізьте в чужий город, розберіться в собі. Ні, полізли», - зазначив Лукашенко. 

Відносно Литви і підсумків парламентських виборів, які пройшли там недавно, Лукашенко сказав: «Опозиція виграла вибори. Ось втрутилися в Білорусь - втратили владу».

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття