Важливо

Ляшко заявив про об'єднання з Кличком (ВІДЕО)

  • 1 Серпня 2019, 18:02

Ляшко звернувся інших лідерів партій з пропозицією до об'єднання.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко об'єднується з мером Києва Віталієм Кличком. Про це він заявив у відеозверненні, яке розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Чудова новина! Ми об‘єднуємо з Віталієм Кличком наші зусилля проти нашестя «зеленої чуми» на Україну", - сказав Ляшко.

"Я запропонував законно обраному меру Києва зупинити наступ «зеленої чуми» на самоврядування Києва і захоплення України. Віталій показав отак (піднятий догори великий палець - УНІАН). Я звертаюся до всіх інших лідерів партій, давайте об'єднуватися, відкидати протиріччя для того, щоб стати сильнішими і захисти Україну від зеленої чуми", - додав Ляшко. 

 

 

Кличка було призначено на посаду голови Київської міськдержадміністрації тодішнім президентом Петром Порошенком у червні 2014 року.

За словами заступника керівника Офісу президента Руслана Рябошапки, відповідно до закону «Про місцеві державні адміністрації» керівники місцевих державних адміністрацій призначаються президентом України за поданням прем`єр-міністра на строк повноважень президента. Він зауважив, що прем`єр-міністр Володимир Гройсман вніс подання про звільнення всіх голів місцевих адміністрацій, крім голови КМДА.

26 липня Гройсман повідомив, що Кабінет міністрів на найближчому засіданні розгляне питання щодо погодження подання на звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Кличко вважає антиконституційними дії з позбавлення його повноважень голови Київської міської державної адміністрації. 

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття