Марія Савка: Завдяки коштам ДФРР ми маємо змогу реалізувати ті інфраструктурні об’єкти, які допоможуть громадам розвиватися (ФОТО)

  • 31 Жовтня 2019, 10:32

Під керівництво першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участю заступника голови ОДА Василя Івасика, головних розпорядників коштів, виконавців та замовників робіт відбулася нарада щодо ефективного використання коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Присутні проаналізували стан реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуються за кошти ДФРР та за умови 10-ти відсоткового співфінансування із місцевих бюджетів, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

 

 

Зазначалося, що наразі в області є 44 об’єкти, які подані для реалізації за рахунок фінансування із ДФРР цього року, та 7 перехідних. Загальна сума фінансового ресурсу фонду для Прикарпаття складає 282 мільйони гривень.

 

Читайте також:       А раніше повій по пейджеру викликали. У соцмережах жартують з приводу скандальної переписки депутата Яременко (18+)

 

Марія Савка зазначила, що на сьогодні є ряд об’єктів, на яких уже завершено усі ремонтно-будівельні роботи. Це, зокрема, школа у селі Раковець. Однак є і такі, де рівень виконання робіт низький, або частково відсутнє співфінансування із місцевих бюджетів.

«Критичним наразі є той факт, що ініціатори проектів ДФРР, - а це органи місцевого самоврядування, - попри задекларовану співучасть у фінансуванні, не виділяють коштів на спорудження соціально важливих об’єктів», - зауважила Марія Савка.

 

 

Управлінець наголосила, що усі зобов’язання повинні бути виконаними до кінця року. Лише в такому випадку можна буде реалізувати запропоновані проекти та скористатися коштами ДФРР, який допомагає громадам розвиватися.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття