Важливо

Марцінків звернувся до президента та уряду, щоб ввести надзвичайний стан (ВІДЕО)

  • 20 Березня 2020, 10:20

У Івано-Франківську є перша загибла людина від коронавірусу. Ще 15 людей перебувають у інфекційній лікарні з підозрою на вірус.

Під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій міський голова Івано-Франківська звернувся до президента Україїни та уряду з проханням ввести жорсткіші заходи, в тому числі надзвичайний стан, з залученням правоохоронців і Нацгвардії. 

Зокрема доручити поліції, Нацгвардії, Муніципальній варті підсилити патрулювання на вулицях та забезпечити цілодобове патрулювання вулиць.

Від сьогодні поліція буде штрафувати людей - від 17 тисяч грн для фізичних осіб і від 34 тисяч для юридичних.

"Звертаємося до керівництва закладів: у магазини, аптеки, на ринки, допускати не більше десяти людей, які повинні зберігати дистанцію не менше 2 метрів. Закрити ринки, ми, на жаль не можемо.

Звертаємося до Антимонопольного комітету, щоб не було спекуляцій на ліках та продуктах.
Тримати на контролі прибирання вулиць, під'їздів, тощо",- йдеться у зверненні Руслана Марцінківа.

Від сьогодні поліція буде штрафувати людей - від 17 тисяч грн для фізичних осіб і від 34 тисяч для юридичних.

"Є велике прохання до людей, які повернулися з-за кордону і ще не минуло місяця – максимально самоізолюйтеся! Заради безпеки людей навколо, навіть якщо не маєте ніяких симптомів хвороби",- наголосив мер Івано-Франківська.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття