Меми про Богдана стали хітом мережі: як виглядає помічник Зеленського очима українців

  • 5 Листопада 2019, 15:02

Про трепетні відносини між Андрієм Богданом і Володимиром Зеленським почали говорити з перших днів президентства слуги народу.

Його часто ловили папараці, коли він шепотів на вухо чолі України під час офіційних зустрічей.

 

 

 

 

 

Крім того, багато хто відзначає його поведінку, яке в українців резонує з уявленнями про те, як повинен вести себе чиновник, навіть у соціальних мережах. Так, Богдан у своєму Facebook звернувся до всіх "парахоботики узбагойтесь" після того, як його розкритикували за поїздку в Сен-Тропе на День Незалежності України.

 

 

 

Мережа насмішив також Андрій Богдан, коли заснув на колінах у супутниці у французькому аеропорту. На мемах главу Офісу президента України розмістили поруч з акторами: Кіану Рівзом, Томом Хенксом у ролі Фореста Гампа і не тільки.

 

 

 

 

 

Останній скандал навколо Андрія Богдана виник після чуток про те, що він побився з головою СБУ Іваном Бакановым і навіть втратив зуб. Богдан, як і його дівчина відреагували на цю новину з гумором.

Так, глава Офісу президента розмістив на своїй аватарці у Facebook фото з фотошопом вибитими зубами, а його дівчина в Stories Instagram розмістила спільне фото і написала, що перевірила і всі зуби на місці.

 

 

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття