Меркель сподівається, що Зеленський продовжить зовнішній курс Порошенка

  • 10 Травня 2019, 16:50

Меркель і Порошенко провели телефонні переговори

Німецький канцлер Ангела Меркель сподівається, що новообраний президент України Володимир Зеленський продовжить зовнішній курс Петра Порошенка. Про це вона заявила в ході телефонних переговорів з Порошенком, передає прес-служба президента, пише Перший Політичний.

Повідомляється, що в ході телефонних переговорів Меркель і Порошенко обговорили розгляд Міжнародним морським трибуналом питань звільнення українських моряків, яких утримують в Росії, а також подальший тиск на Москву для визволення всіх заручників. Сторони також обговорили розвиток ситуації на Донбасі, і Порошенко закликав Берлін підтримати посилення санкцій проти Росії за паспортні укази.

"Канцлер Німеччини висловила надію, що нове керівництво України буде дотримуватися принципу наступності у зовнішній політиці, насамперед ЄС та розвитку українсько-німецького стратегічного партнерства. Ангела Меркель запевнила, що Україна буде залишатися в центрі уваги політики ЄС та Німеччини", - йдеться в повідомленні.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття