Меркель впала перед виступом у Берліні (ВІДЕО)

  • 29 Листопада 2019, 12:22

Канцлер Німеччини Ангела Меркель спіткнулася і впала на Берлінській конференції із торгівлі і цифрової безпеки. Лідер ФРН спіткнулася, коли піднімалася на сцену. Вона впала на коліна, але швидко опанувала себе, піднялася і пройшла до мікрофона.

Відразу після неприємності Меркель пожартувала, що не помітила сходинки, але наступного разу обов’язково ними скористається. На кадрах видно, як німецький політик потрапляє в халепу, коли піднімається на сцену.

 

 

Меркель під час виступу розповіла, що у Світовій організації торгівлі потрібно проводити зміни. У зв’язку з цим вона звернулася до представників німецької промисловості і торгових палат.

Цього року це не перший подібний інцидент із канцлером Німеччини. Влітку кілька разів викликало занепокоєння здоров’я Меркель. У червні світ жахнувся від відео із зустрічей канцлера із президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером, а також з президентом України Володимиром Зеленським. На них було видно, що Меркель сильно трясло. Канцлер пояснила це зневодненням.

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття