Михайло Якимчук: Дороги важливі для кожної громади, в тому числі на Калущині (ФОТО)

  • 21 Вересня 2020, 13:20

Найбільша проблема ОТГ на Калущині – погані дороги.

Про це в ефірі програми «Новий погляд» на ТРК РАІ розповів депутат обласної ради, представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Михайло Якимчук.

«Дороги – це дуже важливо для кожної громади. Щоб дороги служили, їх у першу чергу потрібно якісно робити, за сучасними технологіями, з гарантією, - переконаний Якимчук. – А ще має бути правильне їх утримання. Щоб шляхи служити десятиліттями, їх потрібно доглядати. Натомість, наші дороги руйнує великогабаритна техніка. І за цим ніхто не слідкує».

 

 

 

 

За словами Михайла Якимчука, на прикарпатських дорогах повинен бути тотальний ваговий контроль.

«В цьому допоможе встановлення на дорогах інтегрованих ваг. Вони не потребують людського фактору – кожен автомобіль, який проїжджає, автоматично зважується. Хто порушив – платить штраф, великий штраф. Після цього бажання руйнувати дороги зникне повністю».

 

 

 

Також, на переконання представника команди «ЗА МАЙБУТНЄ», центральна влада повинна більше коштів залишати на місцях. Це, в свою чергу, дасть змогу утримувати і дорожню інфраструктуру.

«Держава, якщо хоче допомогти громаді, вона має розуміти її проблеми. Дайте гроші людям на місця, керівникам ОТГ. А давши повноваження, але не давши грошей, керівники ОТГ не може нічого зробити. У нас є багато громад в Івано-Франківській області, яким не вистачає навіть на заробітну плату».

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття