Важливо

Міністр освіти про свою зарплату: Для людини, яка думає про майбутнє, цього недостатньо

  • 20 Січня 2020, 13:32

Міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що їй вистачає її зарплати, щоб нормально жити, але як для людини, яка повинна думати про майбутнє, цього недостатньо.

В інтерв'ю Інтерфакс-Україна вона сказала, що зараз в середньому її зарплата становить 36 тисяч гривень.

«Це на 10 тисяч гривень менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка повинна думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсії, то безперечно цього не вистачить», — зазначила Новосад.

 

Читайте також:     "Якщо буде Микуличинська ОТГ, то бюджет збільшиться на 5 млн", - голова села Василь Скірчук (ВІДЕО)

 

Вона підкреслила, що по завершенню роботи в міністерстві вона не матиме заощаджень як таких, а також додала, що зі своєї зарплати багато витрачає на поточні витрати, які потрібні на утримання офісу.

«Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати», — заявила Новосад.

Раніше Кабінет міністрів оприлюднив дані про зарплату членів уряду, згідно з якими найвища зарплата — у глави МВС Арсена Авакова.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття