Мінреінтеграціі готує для Донбасу законопроект про перехідний період після деокупації, - Резніков

  • 17 Жовтня 2020, 12:38

Віце-прем'єр-міністр також має намір реалізувати ідею попередньої підготовки працівників майбутніх місцевих органів влади на окремих територіях Донбасу після деокупації.

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України готує законопроект для окремих районів Донецької та Луганської області про перехідний період після деокупації. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, перший заступник голови делегації України в ТКГ Олексій Резніков в інтерв'ю телеканалу "N1", який віщає в Хорватії, Сербії та Боснії, передає " Інтерфакс Україна" .

"Одне з амбітних завдань мого міністерства - це підготовка законопроекту про перехідний період, складовою якого буде перехідне правосуддя. Наприклад, у Хорватії є досвід амністії осіб, які не скоювали військові злочини, а ті, хто скоювали злочини, все одно повинні бути притягнуті до відповідальності ", - сказав Рєзніков.

Він також зазначив, що має намір реалізувати ідею попередньої підготовки працівників майбутніх місцевих органів влади на цих територіях Донбасу.

За словами міністра, головним завданням під час перехідного періоду і мирної реінтеграції є відновлення довіри між людьми.

Резнік також повідомив, що Україна пропонує для Донбасу свій варіант "особливого статусу" у вигляді економічного розвитку, пільгових умов для ведення бізнесу та децентралізації, проте про включення його до Конституції не йдеться.

Нагадаємо, в серпні глава української делегації в ТКГ в Мінську Леонід Кравчук заявив, що вимога РФ про закріплення особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей в Конституції України не буде підтримана Верховною Радою.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття