Важливо

Мобільна амбулаторія обстежила кілька десятків мешканців Крихівців.

  • 14 Вересня 2020, 11:11

Лікарі, які входять до команди «ЗА МАЙБУТНЄ» ініціювали мобільні обстеження мешканців Івано-Франківської територіальної громади. Першими медичні консультації отримали мешканці села Крихівці. Як це відбувалось бачив наш кореспондент.

Першим перевірити артеріальний тиск та отримати консультацію від сімейного лікаря прийшов пан Степан. Чоловік каже з віком почав відчувати, що здоров’я погіршилося.

«Останнім часом відчуваю як постійно стрибає тиск, болить серце. Добре, що можна отак прийти і тобі скажуть, які ліки приймати. Бо тепер через коронавірус боюсь ходити до лікарів. Кажуть, що багато хворих»,- розповідає чоловік.

 

Саме тому, щоб люди менше наражали себе на небезпеку лікарі, які входять до команди «ЗА МАЙБУТНЄ» за допомогою мобільної амбулаторії ініціювали обстеження людей.

«Ми десять років за допомогою мобільної амбулаторії їздимо і тестуємо на віл, вірусний гепатит, обстежуємо на туберкульоз ті групи людей, які знаходяться в групі ризику. Однак цю амбулаторію можна додатково обладнати і обстежувати на інші захворювання. У майбутньому ми б хотіли закупити кілька таких автомобілів і їздити по всіх дворах Івано-Франківська, чи селах, які входять до ОТГ і обстежувати людей, щоб зробити медичні послуги більш доступними. У цей час пандемії це було б дуже доречно, таким чином люди менше наражали себе на небезпеку»,- говорить керівник благодійної організації «Захід шанс» та представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Олександр Гринь.

 

 

Отримати консультацію можна в сімейного лікаря, травматолога, психолога. Також можна зробити тестування на вірусний гепатит чи віл, виміряти артеріальний тиск. Вже скоро планують робити узд дослідження.

«Для лікаря важливо виявити те чи інше захворювання на ранній стадії, щоб ефективніше його лікувати. А тому такі мобільні амбулаторії є дуже важливими в ранній діагностиці. Часто люди навіть не підозрюють про недугу і звертаються до медиків коли вже пізно. Зараз ми обстежуватимемо мешканців кожного мікрорайону Івано-Франківська та сіл, які входять до об’єднаної територіальної громади», - розповідає лікар та представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Радислав Петрів.  

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття