Молода франківчанка стала представником команди Зеленського на Прикарпатті (ФОТО)

  • 11 Лютого 2019, 11:19

Лідер “Кварталу 95” Володимир Зеленський заявив, що йде у Президенти України. Олена Вінтоняк стала його представником в Івано-Франківську.

Згодом, шoумен  oприлюднив свoю декларацiю за 2017 рiк. Це сталoся пiсля подачi ним документiв на реєстрацiю в президенти Укрaїни, інформує WestNews.

Читайте на 1political:  Зеленський вніс до декларації машину дружини і кіпрську фірму

Тепер ж він починає знайомити виборців із своєю командою. Зокрема, стало відомо хто став .  Про це повідомляється на сторінці Команда Зеленського в Івано-Франківську.

“Привіт друзі! На цьому фото поряд із нашим Зе!Президентом — молода, активна, свідома дівчина з Івано-Франківська. Знайомтесь — Олена Вінтоняк, представник Зе!команди у Івано-Франківській області! Вона зробила свій вибір! Вона хоче бути щасливою тут, на своїй Батьківщині, розвивати Україну та працювати на благо наших громадян”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Зеленський заявив, що під час його перебування в Києві та Одесі за ним стежили невідомі в автомобілях з підробленими номерами

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття