Важливо

Мова - основа нації. Команда "ЗА МАЙБУТНЄ" вкотре стала на захист рідної мови - фоторепортаж

  • 16 Липня 2020, 13:24

МОВА – ОСНОВА НАЦІЇ. КОМАНДА «ЗА МАЙБУТНЄ» ВКОТРЕ СТАЛА НА ЗАХИСТ РІДНОЇ МОВИ

Під стінами Івано-Франківської обласної ради відбулося віче на підтримку української мови. Обурення у суспільстві викликав законопроєкт нардепа Бужанського № 2362 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо навчання державною мовою в закладах освіти», який сьогодні мають вносити на розгляд у парламент.

«Дуже прикро, що депутати, обрані українським народом, зазіхають на українську мову. І спекулюють на мовному питанні. Нам немає чого ділити! В нас єдина державна мова!», - зазначив депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Володимир Олійник.

 

депутат міськради Володимир Олійник

 

«Чомусь через таких політиків, як Бужанський, ми знову маємо виходити на площі. І говорити всій Україні, що наша мова – єдина державна. Але захищали та захищатимемо наше слово. Мова – це фундамент, основа нашої нації», - додав депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Мстислав Тарас.

Команда «За майбутнє» неодноразово ставала на захист української мови. Двічі, 7 та 9 липня, мітингували під стінами Конституційного суду в Києві, коли тривав розгляд справи за поданням 51 народного депутата про конституційність закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

 

 

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Так говорить Ліна Костенко. І це справді істина. Саме тому Росія століттями намагається знищити нашу мову. Саме тому ми стояли у Києві, стоїмо у Івано-Франківську і будемо відстоювати наше слово доти, доки ті, хто розхитують ситуацію, не затямлять: українська – єдина державна мова в Україні», - наголосив депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Віталій Мерінов.

 

 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття