Олігарх Дубневич став "другом Івано-Франківська" у ВР

  • 19 Вересня 2019, 13:12

Вчора, 18 вересня, нардеп Оксана Савчук оголосила про створення міжфракційного об'єднання "Друзі Івано-Франківська" серед народних обранців чинної каденції.

“Друзі Івано-Франківська” – нове міжфракційне об’єднання у Верховній Раді України 9-го скликання. Мене обрано керівником групи. Також до об’єднання ввійшло ще 14 народних депутатів – обраних в одномандатних виборчих округах і за партійними списками. Ставимо перед собою завдання лобіювати інтереси Франківська на всіх можливих рівнях.”, – пояснила Савчук.

Пізніше стало відомо, хто ж увійшов до об'єднання:

1.Савчук Оксана
2.Вацак Геннадій
3.Бакунець Павло
4.Юрчишин Ярослав
5.Бобровська Соломія
6.Гузь Ігор
7.Іванчук Андрій
8.Люшняк Микола
9.Чайківський Іван
10.Лубінець Дмитро
11.Дубневич Ярослав
12.Лозинський Роман
13.Юрчишин Петро
14.Констанкевич Ірина
15.Андрійович Зіновій

Цікаво, що одним із "друзів Франківська" став Ярослав Дубневич, якого ЗМІ називають західноукраїнським олігархом. Разом з братом Богданом, Дубневичам приписують тіньовий контроль над "Укрзалізницею", пише Перший Політичний.

У червні Богдан та Ярослав Дубневичі стали лідерами у рейтингу серед нардепів, які найчастіше фігурували в журналістських розслідуваннях про корупційні дії. За інформацією «Слова і Діла», за період VIII скликання Верховної Ради про їх можливі зловживання журналісти заявляли у 78-ми розслідуваннях.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття