МВС готове до дня голосування – Аваков

  • 24 Жовтня 2020, 14:08

Міністерство внутрішніх справ готове до проведення місцевих виборів 25 жовтня і сподівається, що порушень не буде.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час відеовключення з Італії на спеціальному Київському безпековому форумі, передає кореспондент Укрінформу.

«Я міністр внутрішніх справ, тому я забезпечую чесний і чіткий процес голосування, незалежно від того, хто при владі, хто в опозиції, - це передусім моя функція. До дня голосування МВС готове. Ми перебуваємо у повній комунікації з ЦВК, з усіма місцевими комісіями. Громадянська мережа ОПОРА нам допомагає у спостереженні за всіма випадками порушень. Сподіваюся, що все буде добре», - зазначив міністр.

На запитання щодо опитування, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, яке заплановано провести у день виборів, Аваков, зокрема, відповів: «Ми будемо підходити до цього з точки зору закону… Таку систему опитування ми вважаємо коректною. І якщо це буде порушуватися, то ми будемо припиняти», - наголосив очільник МВС.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття