Важливо

На Франківщині завершились консультації щодо змін до Перспективного плану формування територій громад

  • 12 Грудня 2019, 14:32

Заступником голови обласної державної адміністрації Світланою Онищук за ініціативою голів Рогатинської і Верховинської районних рад проведено додаткові консультації з керівниками органів місцевого самоврядування цих районів щодо утворення об’єднаних територіальних громад.

До участі в них були також залучені представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації і регіональних відділень асоціації міст України та асоціації сільських і селищних рад, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Слід зазначити, що у Рогатинському і Верховинському районах реформа децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування проходить досить мляво. За чотири роки від її початку тут було утворено тільки по одній ОТГ з незначними чисельністю населення та територією.

 

Читайте також:       Денис Шмигаль у Галичі представив нового голову райдержадміністрації (ФОТО)

 

Але вони все ж змогли показати позитивні результати в своїй роботі. А от для всіх інших громад, які залишилися поза реформою, втрачено як час для проведення відчутних змін на краще, так і значний фінансовий ресурс, який надавала держава для підтримки реформи.

«Ми хочемо почути думку кожного з вас, позицію фахівців і експертів, щоб потім врахувати все це під час завершення доопрацювання Перспективного плану на засіданні Міжвідомчої регіональної робочої групи та за результатами подати виважені пропозиції до Кабінету міністрів України», - сказала Світлана Онищук.

У ході проведених консультацій їх учасники обмінялися думками та висловили свої бачення завершення реформи. Запрошені на консультації голови двох вже діючих Букачівської та Білоберізької ОТГ поділилися досвідом роботи в умовах переходу на прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом та закликали своїх колег не зволікати і якнайшвидше скористатися шансом покращити життя людей у своїх громадах.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття