Важливо

На Городенківщині обговорили перспективи формування об’єднаних територіальних громад

  • 27 Листопада 2019, 15:30

Під головуванням голови районної ради Івана Мандича та керівника апарату райдержадміністрації Степана Михайлюка відбулася робоча нарада з сільськими головами щодо перспектив формування об’єднаних територіальних громад.

Зокрема Росохацький, Виноградський, Острівецький сільські голови одноголосно підтвердили рішення своїх громад про входження до Городенківської ОТГ, яка затверджена Перспективним планом.

 

Читайте також:     Кличко прийшов у суд, щоб взяти Садового на поруки

 

В той же час негативно сприйняли інформацію про можливе їх “примусове” включення до Гвіздецької ОТГ і назвали ряд причин з даного приводу. Вільхівський, Корнівський , Кунисівський, Копачинський, Далешівський, Михальчівський, Семаківський сільські голови та Чернелицький селищний голова вчерговий раз обговорили перспективи функціонування Чернелицької ОТГ, передбаченої Перспективним планом. Більшість сільських голів не вірять у самодостатність цієї ОТГ і висловлюються за входження до Городенківської ОТГ.

Такі консультації триватимуть при відповідній комісії облдержадміністрації. Адже досі в районі немає жодної об'єднаної територіальної громади.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття