На Івано-Франківщині усі ОВК провели перші засідання вчасно (ВІДЕО)

  • 7 Червня 2019, 16:20

На Івано-Франківщині на позачергових виборах народних депутатів України працюватимуть 7 окружних виборчих комісій у складі 126 осіб.

Усі ОВК області провели перші засідання впродовж 1-3 червня і набули повноважень із дотриманням законодавства, пише Фіртка.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ в Івано-Франківській області, на перших засіданнях окружних виборчих комісій були присутні 96 членів ОВК, відсутні – 30.

«Спостерігачі з’ясували в керівництва комісій, що, така кількість відсутніх пов’язана із тим, що деякі члени ОВК проживають за межами Івано-Франківської області», - зауважує Богдан Морикіт, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області.
Зокрема,  член ОВК №85 (Калуш) від партії «Солідарність жінок України» мешкає  в Донецькій області, члени цієї ж комісії від партії «Зелена планета» та партії «5.10» мешкають у Дніпропетровській області.

Жителькою Вінницької області є представниця партії «Зелена планета» в ОВК №86 (Долина). В ОВК №87 (Надвірна), №88 (Коломия) та №89 (Снятин) члени комісії від Інтернет партії України є мешканцями Одещини. 

В ОВК №87 (Надвірна) член комісії від політичної партії «5.10»  є мешканцем Донеччини.  А в ОВК №84 (Тисмениця) представник партії «5.10» проживає в Луганській області.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття